Jumtu segumi

SIA „ALMONT”  veic dažādu jumta segumu un hidroizolācijas materiālu piegādi un uzstādīšanu, kā arī jumta rekonstrukcijas un jumta seguma remontu darbus. Uzņēmumā strādā pieredzējuši, sertificēti speciālisti, kas ir piedalījušies dažādas sarežģītības pakāpes jumta segumu ierīkošanā un remontu darbos. 

SIA „ALMONT” galvenie darbības virzieni ir:

  • jumta hidroizolācijas seguma uzstādīšana un nomaiņa;
  • siltumizolācijas slāņa ierīkošana un nomaiņa;
  • dažāda veida jumta seguma materiālu uzstādīšana un nomaiņa;
  • skārdnieka pakalpojumi;
  • noteksistēmu ierīkošana un remonts;
  • dažādu jumta aksesuāru montāža un remonts.

Pieprasītākie ir ruļļveida jumta seguma materiāli, kurus mēs piegādājam tieši no ražotājiem ATAB n.v. (Beļģija) un Technonicol (Krievija), kas ir pasaulē pazīstami uzņēmumi ar augstas kvalitātes produktiem.  

Pēdējos gados popularitāti ir ieguvuši metāla jumta segumi, no kuriem SIA „ALMONT” piedāvā valcprofilu un metāla profila loksnes. Arī metāla jumtu seguma materiāli tiek piegādāti tieši no ražotāja, ļaujot piedāvāt klientiem labāko cenu. 

SIA „ALMONT” piedāvājumā ir arī kompleksa jumta notekūdeņu sistēmas izveide un remonts, kā arī dažādi skārda darbi - karnīžu, palodžu, ventilācijas izvadu montāža un remonts, skursteņu, jumta lūku apdare. Piedāvājam veikt arī nepieciešamos remontu darbu šīfera jumtu segumiem. 


SIA „ALMONT” speciālisti nepārtraukti seko līdzi jaunumiem jumta segumu materiālu un aksesuāru klāstā, piedāvājot klientiem vispiemērotākos risinājumus, gan tehnoloģiski, gan izmaksu ziņā. 

SIA „ALMONT” ir piedalījies daudzu nozīmīgu objektu būvniecībā, ierīkojot jumta segumus un veicot remontu darbus gan sabiedriskiem un industriāliem objektiem, gan dzīvojamajām ēkām, izglītības iestādēm un privātmājām. SIA „ALMONT” rīcībā esošais personāls ir spējīgs profesionāli un laicīgi veikt liela apjoma jumta seguma ierīkošanas un remontu darbus. Darba procesā obligāta ir spēkā esošo ugunsdrošības un darba drošības prasību ievērošana. 


Pēc jumta seguma ierīkošanas, remonta spēkā ir garantija izpildītajiem darbiem. Lai nerastos jumta seguma bojājumi iespējamas nepareizas jumta apkopes rezultātā, piedāvājam arī jumta tīrīšanas pakalpojumus.