Darba cimdi

Darba cimdi no Almont ir piemēroti daudzu darbu veikšanai dažādos klimatiskajos apstākļos. Darba cimdus kā svarīgu darba apģērba elementu plašā izvēlē piedāvā darba apģērbu veikals Almont. Cimdi ir šūti no izturīgiem materiāliem, ar īpaši iestrādātu plaukstas daļu un vairākiem oderu veidiem.

Siltie darba cimdi guide 762W

€ 4.80

Siltie darba cimdi Guide 5162w

€ 8.40

Siltināti darba cimdi ar klipsi 252

€ 2.60

Siltināti darba cimdi 300W

2.80 2.90

Siltināti cimdi 357 w

€ 2.60

Siltināti cimdi ar lateksa pārklājumu 1201

€ 2.60

Siltināti cūkādas cimdi 206

€ 3.40

Siltināti darba cimdi 301w

3.20 2.45

Darba cimdi siltināti 200W

€ 2.60

Siltināti darba cimdi no pvc FLAMINGO

€ 6.65

Siltināti sintētiskās ādas cimdi GUIDE 764

€ 5.90

Siltināti cimdi 302W

€ 3.70

Siltināti darba cimdi 270W

€ 3.20

Siltināti cimdi ar lateksa pārklājumu 0241

€ 5.50

Siltināti cimdi ar lateksa pārklājumu 1202

€ 2.60

Darba cimdi siltināti Guide 5148w

€ 8.25

Siltināti vēršādas cimdi L2YF

€ 4.20

Siltināti cimdi 1205

€ 3.15

Darba apģērbu veikals Almont piedāvā: siltos darba cimdus, ādas darba cimdus, tekstila materiāla cimdus, PVC cimdus un metinātāju cimdus. Veikala piedāvājumā ir darba cimdi, ko var izmantot, veicot dažādus parastos darbus, gan arī tādi, kas ir īpaši domāti metināšanas darbiem, gan darbam ķīmijas un naftas pārstrādē, metālapstrādē, krāsošanas darbos, lauksaimniecībā, kā arī paredzēti pārtikas ražošanā nodarbinātajiem.


Siltajiem darba cimdiem virspuse ir no elastīgas kokvilnas vai neilona trikotāžas vai ar neslīdošu uzpūstu lateksa pārklājumu. Plaukstas daļa no sintētiskās ādas, elastīgas kazas ādas, cūkādas vai vēršādas. Šis pārklājums rada komfortu, strādājot ar rokām, un nodrošina labu jutību pirkstiem.


Darba cimdu odere visbiežāk ir darināta no mīksta plīša vai silta flaneļa. Darba cimdu izvēlē ir arī siltināti darba cimdi no polivinilhlorīda (PVC). Ādas darba cimdi ir plānāki par siltinātajiem. Virspuse šūta no elastīgas kokvilnas trikotāžas, bet plaukstas daļa ir pastiprināta, un tajā tiek izmantota zamšāda, kazas āda, cūkāda vai sintētiskā āda.


Tekstila un pārklātie darba cimdi ir no trikotāžas vai neilona materiāla ar lateksa, nitrila un poliuritāna pārklājumu. Darba apģērbu veikals Almont piedāvā arī antivibrācijas un metinātāju cimdus, kas paredzēti metināšanas darbiem. To virspuse ir šūta no zamšādas, plaukstas daļa– no kazas ādas. Īpašie darba cimdi atbilst visiem ISO darba drošības standartiem un garantē roku ādas aizsardzību.

Darba cimdu piedāvājumā veikalā Almont ir arī ķīmiski izturīgie un saimniecības cimdi. Ķīmiski izturīgie nitrila cimdi aizsargā no mehāniskas vai ķīmiskas un mikroorganismu iedarbības un izmantojami ķīmijas un naftas pārstrādē, metālapstrādē, krāsojot un lauksaimniecībā, ka arī pārtikas ražošanā.


Darba procesā noderīgi būs darba apģērbu veikalā piedāvātie polivinilhlorīda (PVC) darba cimdi ar oderi. PVC pārklājums nodrošina pret skābju, spirtu saturošu un naftas produktu iedarbību. Cimdu iekšpusē 100% kokvilnas nodrošina izturību un mitruma uzsūkšanu.


Darba cimdi ir ļoti nepieciešams darba apģērba elements un nodrošina ikviena darbinieka darba komfortu. Ar darba cimdu plašo piedāvājumu var iepazīties www.almont.lv un doties klātienē uz darba apģērbu veikalu Almont Rīgā, Nīcgales ielā 36A.