Darba apavi

Darba apavu lielu izvēli piedāvā darba apģērbu veikals Almont. Lai darba procesā tiktu domāts arī par darbinieku labsajūtu un veselību, kā arī tiktu ievērotas darba drošības prasības, ir svarīgi labi, ērti un kvalitatīvi darba apavi. Piedāvājumā ir arī darba apavi, kas paredzēti dažādu profesiju īpašai darba specifikai un apstākļiem. Tie ir paredzēti metinātājiem, jumiķiem un asfalta klājējiem.

Siltie šņorzābaki CHELSEA-WZ-78301

€ 230.00

Siltie šņorzābaki GDS110

€ 47.60

Siltie šņorzābaki SA302

€ 39.80

Siltie īsie darba šņorzābaki WARMER LIGHT

€ 39.60

Siltie stulma zābaki RIGGER S3W

€ 47.60

Siltie īsie darba šņorzābaki CrazyW

€ 58.95

Siltie īsie šņorzābaki Tongi Winter

€ 27.50

Siltie īsie šņorzābaki WoolseyW

€ 56.20

Siltie šņorzābaki GDS115

€ 54.90

Siltie darba šnorzābaki EMMET T15W

€ 51.90

Siltie PVC zābaki WORKER 899

€ 49.50

EMMET T17 Siltie šņorzābaki

€ 48.00

Siltie šņorzābaki GDS110 (49.,50.)

64.00

Siltie šņorzābaki 33410

34.00 28.00

Monitor Wildland S3

€ 97.00

Monitor Hudson S3

€ 95.00

Veikalā Almont darba apavu piedāvājumā ir vairāku modeļu un ražotāju šņorzābaki. Darbam aukstajā sezonā var iegādāties siltos vai siltinātos Helly Hansen un GAR šņorzābakus. Šie darba zābaki ir viegli, ar antistatisku, izņemamu iekšzoli. Zābakiem ir triecienu absorbējošs papēdis, eļļas un benzīna izturīga zole, metāla purngals, kas pasargā kāju no triecieniem un citiem nelabvēlīgiem faktoriem.


Ērti ir īsie šņorzābaki, kas darbā ir droši un ērti apavi gan ziemas apstākļos, gan starpsezonu laikā.

Darba apavu klāstā ir arī gumijas zābaki un vieglie, uzpūstie PVC zābaki bez oderes vai ar izņemamu silto oderi, ko var atrast darba apģērbu veikalā Almont.


Darba apģērbu veikals Almont piedāvā plašu darba kurpju izvēli. Darba kurpes ir ērtas, mitruma izturīgas, ar eļļas izturīgu un neslīdošu zoli. Darba apavi ir arī ar triecienu absorbējošu papēdi un purngalā tiem ir nodrošināta pirkstu aizsardzība. Siltākam laikam veikals piedāvā vieglas un ērtas darba sandales no augstas kvalitātes zamšādas. Tām ir antibakteriāla tekstila odere, ergonomiska, antistatiska iekšzole un aizsargkape purngalā.

Ir iespējams izvēlēties darba kurpes, kas ne tikai ir pielāgotas darba drošībai, bet ir sportiska un moderna stila darba apavi. Šādas sportiskas kurpes īpaši noderēs šoferiem, noliktavas darbiniekiem un iekšdarbu veicējiem.


Darba apģērbu veikals Almont piedāvā arī īpašus apavus metinātājiem un asfalta klājējiem. Magdeburg puszābaki metinātājiem ir izgatavoti ar pārloku un to purngalā ir iestrādāta metāla aizsargplāksne. Šie darba apavi ir ar enerģiju absorbējošu papēža daļu un tiem ir antistatiskā aizsardzība.


Asfalta darbos iesaistītajiem strādniekiem veikals Almont piedāvā ādas šņorzābakus Dorsten ar eļļas, benzīna izturīgu divslāņu karstumizturīgu zoli, bet purngalā zābakiem iestrādāta metāla aizsargplāksne. To āda un šuves ir apstrādātas pret mitrumu. Zābakiem ir karstumizolējoša, izņemama iekšzole.


Medicīnas darbiniekiem piemēroti būs Julex ražotie Sabo darba apavi baltā un melnā krāsā.


Darba apģērbu veikalā Almont var iegādāties Helly Hansen, GAR, SIR, Julex ražotos darba apavus. Plaša modeļu izvēle, daudz izmēru.


Visi Almont darba apavi atbilst darba drošības prasībām un ISO izstrādātajiem standartiem.


Darba apģērbu veikals Almont atrodas Rīgā, Nīcgales ielā 36A. Ienāciet www.almont.lv un apskatiet piedāvājumu! Ērti darba apavi ir garants darbinieku labsajūtai un kvalitatīvam darbam.